11292023Wed
Last updateFri, 27 Oct 2023 3pm

Školstvo / Iskola-ügy

Materská škola - Óvoda - Sever v Šahách po prvý krát otvorila svoje brány - video

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Materská škola - Óvoda - Sever v Šahách po prvý krát otvorila svoje brány - video
Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby
E-shop Nakúpdoma.sk - všetko čo potrebujete

ŠAHY 19. apríla 2019 - Materská škola - Óvoda - Sever na Námestí Milana Rastislava Štefánika 14 v Šahách v dňoch 15., 16. a 17. apríla 2019 po prvý krát otvorila svoje brány v rámci Dní otvorených dverí. Rodičia s deťmi tak mohli nahliadnuť do interiéru ako i do exteriéru škôlky, ktorej budova prebehla v roku 2018 rekonštrukciou a v boli tu nainštalované nové šmýkalky a hojdačky.

Sponzorom našich videí je HAGO keramika a HAGO Plus.

Pozrite si našu videoreportáž zo Dňa otvorených dverí spolu s rozhovormi:

Materská škola má tri triedy, z toho dve slovenské a jednu maďarskú. Každá z nich je takzvaná heterogénna, čo znamená, že sa v každej skupine detí nachádzajú zmiešané vekové skupiny.

Škôlka organizuje veľa spoločných akcii s rodičmi ako Vianočné posedenie, karneval, deň matiek, rozlúčka predškolákov, púšťanie šarkanov, každoročne sem zavíta Mikuláš, Deň zeme a športové akcie ako detská olympiáda, Námestie v pohybe, štafetový beh na štadióne a ďalšie.

Okrem toho tu funguje výborná spolupráca s miestnymi základnými škola. V rámci toho sa chodí na ich pravidelné návštevy a naopak, aj žiaci miestnych základných škôl navštevujú škôlku. Chodí sa na rôzne výstavy žiackych prác, žiaci základných škôl pre deti pripravujú rôzne prezentácie ako Vesmír očami detí, rozprávkové dopoludnie, navštevujú sa koncerty Základnej umeleckej školy, mestská knižnica, chodí sa na bábkové divadlo, na sokoliarov, včelárov, požiarnikov a políciu na ukážky pre deti. Existuje tu dobrá spolupráca s rodičmi a so zriaďovateľom, ktorí sú škôlke nápomocní.

zdroj, foto a video: www.sahyonline.sk, www.leviceonline.sk, www.regionline.sk, Andrej Budai foto - video služby

POZRITE SI TIEŽ:

 

Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby