01212020Tue
Last updateFri, 11 Oct 2019 7am

Zvýšte bezpečnosť v skladových priestoroch a zjednodušte prácu zamestnancom pracujúcich v skladoch

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

Súčasťou firiem sú okrem kancelárskych priestorov aj výrobné haly a skladové priestory. Práve práca v skladových priestoroch môže byť životunebezpečná, ak zamestnávateľ pri kompletnom zariaďovaní týchto priestorov nemyslí na zabezpečenie ideálnych podmienok pre zamestnancov.


Tipy na modernizáciu obývacej izby

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

Sychravé počasie nás núti tráviť viac času v interiéri pri šálke teplého čaju a dobrej knihe. Tráviť tieto chvíle budeme predovšetkým v obývacej izbe, kde sa stretávame s rodinou, rozprávame sa a pozeráme obľúbené seriály, či filmy.
Ak by ste si radi zmodernizovali obývaciu izbu, čím by ste mali začať?

Majte aj vy modernú kuchyňu ako z tých najprestížnejších katalógov o bývaní!

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

Miestnosť na pravidelnú prípravu jedál a väčšinou aj na ich konzumáciu patrí k miestnostiam, kde je udržať poriadok azda zo všetkých miestností najnáročnejšie. Každá gazdinka si potrpí na určitom systéme usporiadania riadov, čo iným nemusí vyhovovať. Niet divu, že vzrastá záujem o výrobu kuchynských liniek na mieru.

Ak chcete mať modernú kuchyňu ako z tých najprestížnejších katalógov o bývaní, pri zariaďovaní sa zamerajte hlavne na tieto veci.

Nízke Tatry a stredisko Jasná láka na výhodné jesenné pobyty

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

Jeseň je už v plnom prúde a ak vás sychravé jesenné počasie vyšťavuje, teraz je ten správny čas objednať si pobyt v krásnom horskom prostredí ďaleko od mestského ruchu a vychutnať si ničnerobenie a relax. Pre tých, čo hľadajú pokoj a krásne horské prostredie, odporúčame návštevu Nízkych Tatier, konkrétne strediska Jasná. Práve teraz začínajú hotely ponúkať výhodné relaxačné jesenné pobyty.

Chystáte už povinnú autovýbavu na zimnú sezónu?

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

Prvé mrazy nás už pred pár dňami poriadne prekvapili. Nasledovalo však oteplenie, ktoré zahnalo myšlienky na nadchádzajúce chladné mesiace. Zima už pomaly, ale isto klope na dvere a ak vlastníte automobil, pomaly by ste mali začať s chystaním zimnej výbavy. Začať by ste ale mali s lepším zabezpečením auta.